Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Základní desky >

ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE

ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE

Cena produktu ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE není známa.

 

Popis produktu ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE: LGA775 Intel® Core™2 procesory Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Core™2 na patici LGA775. S novou technologií mikro architektury Intel® Core™ a 1333 / 1066 / 800 MHz FSB js... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE - popis

nahoru

LGA775 Intel® Core™2 procesory Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Core™2 na patici LGA775. S novou technologií mikro architektury Intel® Core™ a 1333 / 1066 / 800 MHz FSB jsou procesory Intel® Core™2 jedny z nejvýkonnějších a nejúspornějších na světě. Čipová sada Intel® Q33 Intel® Q33 je nejnovější čipová sada navržená pro podporu a 8GB dvou-kanálových DDR2 1066/800/667/533 pamětí, 1333/1066/800 FSB, PCI Express x16 grafické karty a více-jádrových procesorů. Obsahuje především technologii Intel® Fast Memory Access, která významně optimalizuje použití dostupné propustnosti paměti a redukuje latenci přístupu k pamětem. Dvou-kanálové DDR2 1066 DDR2 je technologie pamětí další generace, která nahrazuje současné DDR paměti. S nejvyšší rychlostí až 1066MHz nabízí DDR2 paměti vynikající výkon pro 3D grafiku a další aplikace, náročné na systémovou paměť. ASUS tiché řešení chlazení AI Gear2 • Optimize performance and quietness as you wish! Aby byl poměr mezi výkonem počítače a jeho hlučností vyvážený, můžete si pomocí funkce AI Gear zvolit profil, kterým nastavíte frekvenci procesoru a napětí vCore podle vašich potřeb. Režim lze měnit podle potřeby v reálném čase za běhu počítače v operačním systému. AI Nap • Minimalizuje hluk a spotřebu proudu když jste na chvíli pryč S funkcí AI Nap můžete okamžitě uspat váš počítač bez ukončení spuštěných programů. Systém zůstane pracovat s minimální spotřebou a s minimální hlučností. Můžete pak například stahovat soubory nebo spouštět různé programy a u nehlučného počítače klidně spát. Počítač pak přivedete do normálního stavu v několika vteřinách pouhým kliknutím na myš, nebo klávesnici. Q-Fan • Nastavuje rychlosti ventilátorů procesoru a skříně podle zatížení systému Technologie ASUS Q-Fan2 inteligentně nastavuje rychlosti ventilátorů procesoru a skříně podle zatížení systému, aby bylo pracovní prostředí tiché, chladné a efektivní. Q-Konektor • Připojení snadno a rychle! ASUS Q-konektor vám umožní připojit a odpojit kabely předního panelu počítačové skříně jedním jednoduchým pohybem s jedním modulem. Tento unikátní adaptér odstraňuje problémy s připojováním jednotlivých kabelů a proto je připojení rychlé a přesné. CrashFree BIOS 3 • Simply restore corrupted BIOS data from USB flash disk ASUS CrashFree BIOS 3 umožňuje uživatelům obnovit poškozený BIOS z USB flash disku se souborem BIOSu. To šetří čas i problémy při shánění nového BIOS čipu. EZ Flash 2 • Simply update BIOS from a USB flash disk before entering the OS EZ Flash 2 je jednoduchý nástroj pro aktualizaci BIOSu. Jednoduše stiskněte předem nastavenou klávesu a aktualizujte BIOS z USB flash disku ještě před spuštěním operačního systému. Váš BIOS tak můžete aktualizovat pomocí několika kliknutí bez nutnosti připravovat disketu, nebo použití nástroje pro aktualizaci pod operačním systémem. ASUS nástroje pro přetaktování.

Výrobce Asus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Grafické karty.

Nejlevnější ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE akční ceny - Levné ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ASUS P5K-VM Gb LAN, iG33, FSB1333, DDR2, IEEE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Základní desky.