ASROCK P4I65G

Cena produktu ASROCK P4I65G není známa.

 

Popis produktu ASROCK P4I65G: Popis produktu ASROCK P4I65G je zástupcem základních desek s výbornou cenovou dostupností postavených na osvědčených čipsetech Intel, pro procesory téhož výrobce v provedení pro socket 478. Podpo...  Více informací


ASROCK P4I65G - popis

Popis produktu

ASROCK P4I65G je zástupcem základních desek s výbornou cenovou dostupností postavených na osvědčených čipsetech Intel, pro procesory téhož výrobce v provedení pro socket 478. Podporovány jsou procesory Pentium 4 / Celeron D pro tento socket. Jedná se o desku kterou lze využít jako náhradu za již nefunkční desku ve straších sestavách.

Základem desky je čipset Intel 865G. Je osazena dvojicí paměťových slotů DDR s podporou frekvence 400/333/266 MHz s možností celkové maximální kapacity 2 GB. Řadič paměti je dvoukanálový, což znamená dvojnásobnou propustnost paměťové sběrnice při osazení paměti v párech.

Součástí čipsetu je integrovaná grafická karta Intel Extreme Graphics 2 s výstupem na klasický analogový VGA port. Uživatel má k dispozici jeden slot AGP 8x pro případnou instalaci výkonnější grafické karty. Pro rozšiřující karty lze využít trojici klasických PCI slotů a jeden slot AMR. Čipset nabízí 2x Serial ATA 1.5Gb/s rozhraní bez podpory RAID diskových polí a k dispozici jsou také dva kanály ATA100 a jeden konektor pro disketovou mechaniku. Pro připojení k síti Ethernet je k dispozici integrovaná síťová karta Realtek 8101L 10/100Mbps a kvalitní prostorový zvuk zajišťuje audio kodek Cmedia 9761A.

Samozřejmostí je podpora USB 2.0 rozhraní - k dispozici je 10 portů ( 6 v rámci zadního panelu + další 4 po připojení pomocí interních konektorů). Díky dostatečnému počtu portů USB 2.0 nebudete mít problém připojit k počítači Váš MP3 přehrávač, externí vypalovací mechaniku nebo disk, digitální kameru, digitální fotoaparát a ostatní moderní zařízení. Výrobce neopomenul ani porty PS/2 pro starší klávesnice a myši a také paralelní port.

Deska je formátu Micro ATX s rozměry 244 x 198 mm.

Dobrý

Navrhnout úpravu

Technické parametry

Patice:

478 socket

Základní parametry

Patice:

478 socket

Čipová sada:

Intel 865G

Formát základní desky:

Micro ATX

Rozměry základní desky [mm]:

244 x 198

Dle využití:

Multimediální

Pro procesory:

Intel

Konektory

Počet konektorů LAN:

1

Počet SATA/eSATA konektorů:

2

Počet IDE konektorů:

2

Kolik zařízení se dá na IDE připojit:

4

D-Sub:

Ano

LPT port:

Ano

Řadiče

Řadič LAN:

Ano

Řadič USB 2.0:

Ano

Integrované technologie

Integrované grafické jádro:

Intel Extreme Graphics 2

Sběrnice

Maximální frekvence systémové sběrnice [MHz]:

800

Počet slotů PCI:

3

Paměti

Typ paměti:

DDR3 DIMM

Počet paměťových slotů:

2

Maximální velikost paměti [GB]:

2

Výrobce Asrock
Socket
Informace o parametru Socket
Socket Intel 478
Podporované paměti
Informace o parametru Podporované paměti
DDR
Počet paměťových slotů 2
Počet SATA konektorů 2

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASROCK P4I65G užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Grafické karty.