Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Základní desky >

ASUS M3A MVP DL, AMD 790FX, mATX, PCIex, 8ch.au,GLAN,DDR2,SATAII

ASUS M3A MVP DL, AMD 790FX, mATX, PCIex, 8ch.au,GLAN,DDR2,SATAII

Obrázek není k dispozici

Cena produktu ASUS M3A MVP DL, AMD 790FX, mATX, PCIex, 8ch.a... není známa.

 

Popis produktu ASUS M3A MVP DL, AMD 790FX, mATX, PCIex, 8ch.au,GLAN,DDR2,SATAII: Základní deska Asus M3A-MVP Deluxe je postavena na AMD 790FX čipsetu se systémem chlazení HeatPipe, s rychlostí sběrnice Hyper Transport až do 2.6 GHz a s dvoukanálovým řadičem pamětí, jehož čtyři...  Více informací


ASUS M3A MVP DL, AMD 790FX, mATX, PCIex, 8ch.au,GLAN,DDR2,SATAII - popis

Základní deska Asus M3A-MVP Deluxe je postavena na AMD 790FX čipsetu se systémem chlazení HeatPipe, s rychlostí sběrnice Hyper Transport až do 2.6 GHz a s dvoukanálovým řadičem pamětí, jehož čtyři sloty lze osadit až 8 GB operační paměti typu DDRII. Vyniká ale i v dalších směrech, např. podporou druhé generace Serial ATA rozhraní S-ATA 3Gb/s nebo desíti USB 2.0 porty či 8-mi kanálovou zvukovou kartou. Deska má patici Socket AM2+ pro procesory 64-bit AMD Sempron / Athlon™ 64 / Athlon™ 64 X2/Phenom™. Její dvoukanálový řadič obsluhuje 4 sloty DDRII pamětí, které lze osadit 8GB pamětí DDRII o rychlosti 533/667/800/1066Mhz. Při osazení paměti v párech lze dosáhnout dvojnásobné propustnosti paměťové sběrnice. Pro rozšíření nabízí čtyři sloty PCI Express x16 určené pro grafické karty s podporou technologie CrossFire X a jeden klasický PCI slot. Na desce je v čipsetu integrována gigabitová síťová karta. Pro připojení pevných disků poskytuje south bridge čipsetu jeden klasický (paralelní) IDE kanál a čtyři Serial ATA porty. Řadič umožňuje funkci RAID 0, 1, 0+1 a JBOD. Čipset nabízí deset USB 2.0 portů, z nichž jsou čtyři vyvedeny na zadní straně desky, dalších šest lze vyvést z headeru na desce. Majitelé digitálních videokamer a externích HDD potěší FireWire rozhraní, vyvedené formou headeru a konektoru na základní desce.

Výrobce Asus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASUS M3A MVP DL, AMD 790FX, mATX, PCIex, 8ch.au,GLAN,DDR2,SATAII užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Monitory.